Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ozvěny večírku

12. 7. 2010

Fotbalu zdar!

Zuřivý reportér si nemohl nevšimnout kulturního reje, který započal minulou sobotu v prostoru našeho útulného stadionku kolem 18.00.

Kulturní hodokvas se proměnil ve sportovní mač v plácané (nebudu zde urážet volejbal) a posléze se proměnil v intelektuální test našich sportovců a sportovkyň. A to v podobě kolektivní hry Aktivity (nebo tak nějak-reportér byl silně ovlivněn několika panáčky). Ještě se podařilo vpašovat hru jinou, poněkud pokleslou, která spočívala v hambaté exibici nohou dam i pánů. Nutno podotknou, že pánové znají své srnky dokonale.

Hra Aktivity zaujala přítomné natolik, že byl tento mač ukončen až před čtvrtou ranní hodinou. Těžko hodnotit zda je možné vítězit v této hře uhádnutím slova typu "Bambusová třtina" (Kubánci se obracejí opět k Fidelovi a žádají revoluční změnu slovníků), ale budiž. Horší však byl přístup některých hráčů (Kuba), kteří znaveni vynechali několik kol a jali se strážit buřtooheň vleže na lavičce.

A vítězové? Samozřejmě dva chlápci jejichž dožitá léta se bohužel nedají spočítat na prstech několika rukou- jooooó to ty zkušenosti. (To platí i na place jelimánci)

Dále jsou zápisky autora poněkud ohořelé a polité Jelzsinem.......

Ale myslím že to bylo fajn co říkáte....???