Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dozvuky turnaje v Mníšku

6. 8. 2010

Zdar !

Přestože pisálci měli  minulý týden volno a museli tedy se slzou v oku oželet již tradiční turnaj tzv. "Trojzemí"  dochází k jejich perům tolik opěvných ód na výkony našich čutálistů, že nezbývá nic jiného něž věnovat této události pár řádků.

Zdá se,že výkony našeho mužstva na tomto turnaji nejsou pouhou náhodou a tzv.nám sedí. Opět druhé místo!!! A to i přesto, že naše triedry nejsou kolikrát schopny najít skrze hustý pralesní porost kde se odehrává naše liga tu správnou cestu k soupeřovým hřištím. Pouze jedna porážka se silným soupeřem z Nové Vsi poměrem 0:1 a stejný počet 9 bodů s lepším skorem!

Nejlepší hráč turnaje Márty a nejlepší střelec turnaje Tomáš (povedená rodinka), tygří skoky Máry,kombinační um ve středu pole, dobrá fyzická kondice, rychlá kombinační hra a skálopevná obrana (co Patriku?). Tak to vše se údajně nacházelo v rejstříku našich borců.

Nezbývá tedy nic jiného než si tuto skutečnost ověřit při dalším přátelském utkání tuto sobotu se soupeřem z Václavic a na který Vás tímto srdečně zveme!