Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánka na mistrovské utkání

27. 8. 2010

Tak nám to začíná!!

Je to konečně tady, řekli si dva oldřichovští občané odhazujíce poslední sobotní lopatu plnou neštěstí způsobeného nedávnou potopou. Kašlem na to a jdeme na fotbal!!!

Ano, tuto sobotu se Vám pokusíme vážení fanoušci zlepšit náladu pomocí našeho výkonu na fotbalovém hřišti v Mníšku, kde od 17.00 hostíme mužstvo Raspenavy. Budeme tedy velmi rádi pokud nás přijdete povzbudit a náš tým se na oplátku pokusí o co nejlepší předvedenou hru.

Pár novinek z průběhu letní přípravy a na co se můžete těšit:

Nutno napsat, že tým se během zkrácené letní přípravy stabilizoval a jak je udedeno v předchozím článku, byl doplněn na dvou postech o Standu a Martina. Hráči ochotně podstoupili počáteční náročnější tréninkové dávky. Bohužel se nepodařila druhá přípravná fáze, která byla narušena záplavou. Z této zkutečnosti vychází naše hostování na hřišti v Mníšku. Trenér mužstva se pokouší dlouhodobě mužstvu vtisknou mužstvu moderní útočný styl a snad se to daří a výsledky mužstva co se přípravných zápasů týče jsou optimistické. Důkazem je umístění v mezinárodním turnaji a nebo přátelský zápas s Bílým Potokem.

Kádr týmu pro tuto sezonu:

Branka: Mára

Obrana: Jarda, Roman (univerzál), Páťa, Olda, Aleš,Červajs,Standa

Záloha: Tonda,Márty, Evžen, Vojta (univ.), Kuba(univ.), Martin

Útok: Tomáš, Lukáš,

Trenér: Mirek

Tímto Vástedy srdečně zveme na první mistrovské utkání ročníku 2010-2011a pevně věřím, že se sejdeme v co nejhojnějším počtu.