Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oldřichov-Kunratice 5:0

13. 9. 2010

Zdravím!

Že by se nám ta mašinka pomalu rozjížděla? Ptají se fanoušci a výsledek tomu napovídá. Opět trochu neobjektivně a zprostředkovaně se pokoušíme zhodnotit víkendový výsledek mistrovského utkání hraného na hřišti v Mníšku. Podle očitých svědků se jednalo o hru na jednu bránu a projevila se lepší připravenost našeho týmu. Pozitivním faktorem je čisté konto a opakovaně dobrý výkon Evžena. Dále nezůstalo bez povšimnutí, že se nám asi rozehrává Martin, který se zbavil počátečního ostychu a začíná si plnit úkoly na pravé stran hřiště. Jenom se nedržet pouze lajny Martine  a občas se podívat směrem do středu hřiště a pozeptat se Tondy zda nepotřebuje pomoci. V zadních řadách tentokrát údajně řádil Márty a nevedl si zřejmě špatně. Průběh utkání dokonce dovolil střídání ve směru Standa doprostřed a to už něco naznačuje, že to nebylo tak zlé. Dokonce se zapsal mezi střelce!! Dobrá zpráva je také, že se prosadil Vojta a tak by to mělo být. Útočník je od toho aby dával góly (to byla moudrost).

Nezbývá než konstatovat, že snad udržíme stoupající formu a k tomu nám má posloužit nastávající trénink v podobě přátelského zápasu v Žibřidicích.