Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jiskra Dolní Řasnice-Oldřichov 2:2

25. 6. 2010

Poslední mistrovské utkání tohoto ročníku jsme sehráli na hřišti Dolní Řasnice. Soupeř potřeboval min. remízu k tomu, aby uhájil bronzovou příčku a naše mužstvo bylo relativně v klidu, protože stříbro bylo jisté.

Utkání jsme zahájili v pozměněné sestavě, která byla výsledkem trenérova bádání pro příští sezonu-jak nejlépe obsadit jednotlivé posty a docílit jisté vyváženosti.

Branku hájil tentokrát Mára a obrana hrála ve složení Jarda,Olda,Aleš,Marty. Záloha: Tonda,Vojta,Tomáš a v útoku pak Kuba,Roman a Patrik. Na lavičce pak Pavel,Červajs a Mirek.

Samotný zápas lze hodnotit velmi těžce. Dle mého laického názoru byl soupeř lepší a to díky pohybu, ale hlavně kvalitou přihrávek a kombinací. Je jasné, že s naším netradičním rozestavením hráčů přišel tento problém který byl tak trochu očekáván, ale nahrát na tři metry by se snad dalo i tak. Nutno však vyzdvihnout naši vůli něco udělat s výsledkem. Tato vlastnost nás zdobí a výsledkem byl vyrovnaný konečný stav po dvou gólech Romana. Za zmínku stojí dobrý výkon Aleše (vyhlášen nejlepším hráčem utkání) a to zejména za pracovitost a spolehlivost při obranných zákrocích.

Berte prosím tento komentář k utkání za prvotinu, která bude dále více podrobnější s připomínkami na jednotlivé hráče. ( tose pobavíme)